MARULA YAĞI İLE TANIŞIN!

MARULA YAĞI İLE TANIŞIN!

Cildiniz kuruyorsa, gözenekleriniz tıkanıyorsa, yüzünüzde kırışıklık oluşuyorsa, yaşlanmaktan korkuyorsanız, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız, selülitlerle savaşıyorsanız, tırnaklarınız kırılıyorsa, dudaklarınız çatlıyorsa, yüzünüzdeki sivilce lekelerinden rahatsız oluyorsanız, kepek sorunu ile mücadele ediyorsanız, saçlarınızı güçlendirmek istiyorsanız adeta bir gençlik iksiri olan Marula yağı ile tanışın!


Marula yağı cildi elastik hale getirebileceği için hamilelik öncesi ve sonrası bakım için harika bir öneridir. Gebelikte oluşan çatlakları ve cilt lekelerini önlemek için Marula yağını günde iki kez kullanabilirsiniz.

İçerdiği bol miktarda E vitamini ve minerallerin yanı sıra omega-9 ve omega 6 gibi antioksidanlar ve doymamış yağ asitleri ile birlikte, Marula yağı antioksidan, antienflamatuar, antimikrobiyal ve nem emici özelliklere sahiptir.

Yüksek tekli doymamış yağ asitleri ve antioksidan içeriği nedeniyle Dünya Kozmetik Endüstrisi'nce de "Mucize Yağ" olarak ilan edilen marula yağı ile her yaşta genç görünmenin keyfini çıkarın.