Haber Detayı
EXPONATURA’15 Fuarı’nda sizlerle birliteydik... NU-KA DEFNE ESSENCIA olarak; 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da düzenlenen 7. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı EXPONATURA’15’teki standımızda siz değerli müşterilerimiz ile buluştuk.

Saf uçucu yağlar, özel karışımlar, sabit yağlar, hidrolatlar, aksesuarlar ve yeni yayınladığımız UÇUCU YAĞLAR kitabımızın lansman ve tanıtımını gerçekleştirdik. Üretim, ürün, AR-GE, ambalaj ve hizmet anlayışımız konularında sizleri bilgilendirdik.

Tanıtım amaçlı olarak katıldığımız fuarda, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İlk kurulduğumuz günden bu yana, saf ve kaliteli ürünlerimiz ve en iyi hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürdük. Gerek satıcılarımız, gerekse kullanıcı ve son tüketicilerimizden aldığımız, olumlu tepkiler ve memnuniyet ifadeleri ile gurur duyduk. NU-KA DEFNE ESSENCIA’nın sektördeki yeri, marka değeri, kalitesi, edindiği güveni bir kez daha gördük. Tüm bunlar, sizlere daha iyi ürün ve kaliteli hizmetler sunma çabalarımızda bize büyük bir enerji ve motivasyon oluşturdu.

Bu fuarda bir ilki gerçekleştirmenin sevincini ve gururunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduk. MONIKA WERNER’in UÇUCU YAĞLAR kitabını, büyük bir çaba ve özverili çalışma ile fuara yetiştirdik ve lansmanını gerçekleştirdik.
©2021 NU-KA İthalat İhracat Paz. San. LTD. ŞTİ.