• Huzur veren nefes...
  • full screen slider
  • html slideshow
  • jquery carousel
  • full width slider
Huzur veren nefes...1 Her damlasında şifa var...2 Kaliteden ödün vermeden üretim...3 %100 doğal ürünler...4 Uzman kadro, titiz Ar-Ge...5
css slider by WOWSlider.com v6.3
ANASAYFA > BİLGİ DAĞARCIĞI > Çörek Otu

Çörek Otu

Önde Gelen Bileşenleri (Komponentleri)
Linol asit, vitamin E, % 0,5 ile 1,5 uçucu ve doymamış yağ asiler ihtiva eder.

Özellikleri
Cilt Besleyici, bağışıklık sistemi dengeleyici.

Kullanım Önerileri ve Tavsiyeler
Hassas, tahriş olup yıpranmaya yönelmiş, cilt bakım ve masajlarında tavsiye edilir. Alerjiyi önler, cildi parlaklaştırır. Düzgün bir cilde, parlak saça, sağlıklı ve hayat dolu bir görünüm sağlar.

Keskin kokulu olduğundan diğer yağlar ile karıştırılması tavsiye edilir.

Tüm sabit yağlar gibi : En iyi sonuç almak için banyo veya duştan sonra, hafif nemli cilt üzerine masaj yaparak sürünüz.

Tabii içeriği ile savunma sistemine, metabolizma ve hormonlara iyi gelen çörek otu, antioksin özelliğinden vücudu zehirli maddelerden temizler, kan dolaşımını güçlendirir ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.

Çörek otu ürünleri hamilelik devresindeki şikayetleri azaltır. Yan tesiri olmayıp, bu devredeki hanımlara ve bebeklerini anne sütüyle besleyenler için süt kalitesinin bebeğe daha yarayışlı olmasını sağlar.

Çoğu kaynaklarda çörek otunu “ölümden başka her derde deva” olarak tarif ederler. Çörek otunun bir çok faydası olabilir, ama abartmamak gerekir.

İlgili Ürünler


Çörek Otu       

Bilgi dağarcığındaki içerikler hazırlanırken kullanılan kaynakça listesi için tıklayınız.